Розклад

Заслонова 18:

Понеділок, пятниця — з 20:00 до 22:00

Вівторок, четвер — з 19:00 до 21:00

ЗАПИСАТИСЬ

Маліновського 6 — середа, четвер, пятниця з 8:00

ЗАПИСАТИСЬ

НОВИНИ

 

Заняття з гантелями у схемах:

Рисунок1

Заняття в залі на  І.Заслонова 18 з  05.01.2015 згідно розкладом

ПРО КЛУБ

З метою фізичного та духовного виховання дітей та юнацтва на основі міжнародної боротьби САМБО (САМБО КОМБАТ) та національних традицій фахівцями нашого клубу у співробітництві з Національною Федерацією САМБО України та Національним Педагогічним Університетом ім. М. Драгоманова розроблена комплексна програма, що являє собою синтез методів педагогічного виховання, спортивної морфології та фізіології.

При підготовці програми враховані сучасні вимоги до процесу спортивної підготовки на всіх етапах багаторічного виховання самбістів. Вони стали результатом узагальнення теорії та практичного досвіду у викладанні боротьби САМБО в Україні та інших країнах світу.

Перший на Україні «Клуб бойового САМБО братів Пітик» офіційно існує з 2003 р.

Засновники клубу:

  • Пітик Григорій Анатолійович: Заслужений тренер України з боротьби САМБО (С.К.), ІІ Дан Дзю-Дзюцу Госін-Рю, МС СРСР з боротьби САМБО.
  • Пітик Анатолій Анатолійович: МС СРСР з боротьби САМБО, МС СРСР з фехтування, ІІ дан дзю-дзюцу Госін-Рю.
  • Марков Iван Васильович: лікар першої категорії, анестезіолог-реаніматолог, рефлексотерапевт, мануальний терапевт, інструктор з бойового САМБО.
  • Чернопольский Анатолій Йосипович: інструктор з бойового САМБО

З 2000 р. тренерсько-викладацький колектив нашого клубу веде інтенсивну виховну та популяризаторську роботу серед дітей та юнацтва, залучаючи їх до учбово-тренувального процесу на основі боротьби САМБО (бойового САМБО). Проводяться збори, семінари, учбово-тренувальні табори – в яких поєднуються фізичні заняття з виховання громадян сучасної демократичної держави, що займають свідому та активну громадську позицію.

Клуб є одним із співорганізаторів змагань і турнірів: Чемпіонатів України, Кубків України, Чемпіонатів м. Києва з 2003 р. по 2010 р.

Серед вихованців клубу: багаторазові призери Чемпіонатів Світу, 10 чемпіонів України, чемпіон міжнародного турніру на призи депутата державної Думи Російської Федерації генерала А. Аслаханова, переможці Кубку України 2003-2010 років і т.д.

Президент «Клубу бойового САМБО братів Пітик» 

Пітик Г.А.

 

ПАРТНЕРИ

Логотип ЦТБ

logo-sambo